O nás

Bývame v Senci, máme rodinný dom, trávnik a susedovie mačky, ktoré v zásade používali  náš trávnik ako toaletu. Takže bol nepoužiteľný. Po zlyhaní všetkých odpudzujúcich prostriedkov - elektronických, chemických, prírodných, padlo radikálne a posledné možné rozhodnutie - zaobstarať si strážcu a priateľa - PSA. Som poľovník, v minulosti som už psa mal a tak  výber bol jednoduchý - Jazvečík hrubosrstý, štandard, fena.

Na doporučenie priateľa sme doniesli domov našu fenku Artemis Lasičkina stopa, po dohode v rodinnom kruhu ju voláme Emi. Bola ako posledná a výber nebol možný, nám sa však hneď veľmi páčila. Poľovný pes má mať predpísané skúšky a výstavy. Tak som absolvoval prvú klubovú výstavu a to hneď s prekvapivým úspechom. Základné skúšky SHOJ absolvovala na výbornú. Špecialnu klubovú výstavu sme vyhrali. Postupne sme sa dopracovali až k Národnému šampiónovy krásy a  uchovneniu suky. A tak sme sa rozhodli, že založíme vlastnú chovnú stanicu.    

Našou hlavnou prioritou je plnohodnotný chov zdravých a kvalitných jedincov, ktorí budú novým majiteľom prinášať radosť a potešenie.  

Pri starostlivosti o našich zverencov a ich potomkov využívame nielen vedomosti získané dlhoročnou praxou, ale, samozrejme, sledujeme aj aktuálne trendy. Spolu s profesionálnym vybavením a našou láskou a starostlivosťou im vytvárame optimálne prostredie pre spokojný život. Kedykoľvek Vás radi uvítame na nezáväznú návštevu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na Vás.


Kontakt

Chovateľská stanica Ámonova lúka

MUDr.Juraj Čierny
Senec


+421903461120